Sylwester w kawiarni

sylwester w kawiarni Kawiarnia Prowincjonalna Nowy Sącz   Zapraszamy do kawiarni na zabawę sylwestrową – w tym roku w klimacie PRL.

   Do konsumpcji będą: barszcz solo, śledź  po japońsku, sałatka jarzynowa z kiełbasą, ogórkiem kiszonym i pieczywem, bigos a także paluszki słone i krakersy.  Podamy kawę parzoną, herbatę ekspresową, oranżadę, wodę mineralną i sok produkcji krajowej. Z wyrobów krajowego monopolu spirytusowego w cenie imprezy polecamy 10 kieliszków (40 ml każdy) extra żytniej (zamiennie 2 butelki wina importowanego Sophia lub 6 butelek piwa browaru Grybów) a o północy lampkę wina musującego Sowietskoje Igristoje. Sylwester w kawiarni to także muzyka. W repertuarze znajdziemy tę z lat 50., 60., 70. i 80. z naciskiem na krajowe szansonistki i takichż szansonistów.

   Na tę „zabawę jakiej nie było” trzeba wydać jedyne 90 złotych od osoby (nie przyjmujemy w rozliczeniu dewiz ani bonów PeKaO) po zapisaniu się w kawiarni do komitetu kolejkowego. Mile widziani klienci w krawatach, ale za rzeczy pozostawione w szatni szatniarz nie poniesie odpowiedzialności

   Jeśli powyższe frykasy okażą się niewystarczające dla konsumentów, w noc sylwestrową w barze będzie obowiązywać 20-procentowa przecena.

Share Button