autostopem_przez_antypody

PKP #17: Autostopem przez Antypody

Prowincjonalny Klub Podróżnika powraca w poniedziałek 30 września po wakacyjnej przerwie!  „Autostopem przez Antypody” to pierwsze spotkanie z Dorotą oraz Grześkiem, autorami bloga Rzuć wszystko i chodź w GÓRY. Kozice Piwniczańskie!

Oto co nasi prelegenci piszą na temat swojej wyprawy:

„Podczas naszej półrocznej wyprawy przez prawie 3 miesiące przemierzaliśmy Antypody, a dokładnie wschodnio-południową część Australii i obie wyspy Nowej Zelandii. Podróżowaliśmy głównie autostopem, dzięki czemu przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych przygód i poznaliśmy niesamowitych ludzi. Wydarzyło się wiele, wspięliśmy się na najwyższy szczyt Australii – Górę Kościuszki, karmiliśmy małe kangury, przemierzyliśmy krainę Elfów i Hobbitów i zobaczyliśmy wiele cudów świata.  Podczas prelekcji opowiemy Wam o dobroci tamtejszych ludzi, podzielimy się naszymi doświadczeniami i pokażemy miejsca zapierające dech w piersiach.”

Prelekcja rozpocznie się o godzinie 19, prosimy o możliwe wcześniejsze przybycie w celu zajęcia wygodnego miejsca, oraz zakupienia czegoś rozgrzewającego w barze!

Wstęp bezpłatny! Zwyczajowo wystawimy „kapelusz” do którego będzie można dobrowolnie wrzucić co nieco w ramach uznania dla naszych prelegentów! Dziękujemy za Wasze wsparcie! :)

autostopem_przez_antypody

Share Button