pkp_everest

PKP #14: Everest Base Camp

W czwartek 21 lutego o godz. 19:00 zapraszamy na czternaste slajdowisko z cyklu Prowincjonalnego Klubu Podróżnika!  Tym razem wyruszymy w fascynującą podróż w Himalaje, by odbyć niezapomniany trekking wśród najwyższych szczytów globu!

Mamy niezwykły zaszczyt gościć w naszym klubie po raz drugi sądeczankę, Blankę Czekalską, która tymi słowami opisuje swój niezwykły rodzinny wyjazd:

„Rodzinny pokłon Najwyższej” to nasza wymarzona rodzinna wyprawa w najwyższe góry świata w kwietniu 2018 roku, której celem była Baza pod Everestem. To opowieść o przelocie na najbardziej niebezpieczne lotnisko świata, o trekkingu krok po kroku, o zmaganiu się z zimnem i własnymi słabościami, oswajaniu z coraz wyższą wysokością i noclegu w Bazie na wysokości 5356m n.p.m. przy -17 stopniach. To opowieść o najpiękniejszej trasie trekkingowej na świecie. Ale także o tym jak udało się tam dotrzeć całą rodziną z 14-latkiem.

Wstęp jak zawsze bezpłatny, jednak tradycyjnie już zostanie wystawiony na barze kapelusz na zrzutkę. Zachęcamy by przybyć na miejsce wcześniej, aby bez kolejki zakupić coś rozgrzewającego na barze, oraz zająć wygodne miejsca przez ekranem.

wydarzenie w serwisie Facebook

pkp_everest

 

Share Button